دستگاه تزریق گاز آرگون شیشه دو جداره

گاز آرگون، معرفی و قیمت دستگاه تزریق گاز آرگون  

آرگون ( Ar) در جدول عناصر دارای عدد اتمی 18 است. این عنصر در ردیف گازهای نجیب قرار دارد به همین دلیل است که هیچ ترکیبی از آن در طبیعت وجود ندارد. آرگون یک واژه ی یونانی به معنی تنبل یا غیر فعال است . آرگون یک گاز بی اثر است و در شرایط معمول واکنش شیمیایی انجام نمی دهد.برای اینکه از آرگون در شیشه دو جداره و یا دیگر حوزه های صنعتی استفاده شود ، آن را به روش تقطیر جز به جز از هوای مایع جداسازی می کنند که یکی از پرکاربردترین گازها در فرآیندهای صنعتی می باشد. یکی از استفاده های رایج آن به واسطه دستگاه تزریق گاز آرگون می باشد؛ شرکت کارن ماشین به عنوان تولیدکننده پیشرو دستگاه تزریق گاز آرگون فعالیت می کند. در ادامه با هم دستگاه تزریق گاز آرگون برای شیشه دوجداره را بررسی می کنیم ، با ما همراه باشید.

تزریق گاز، دستگاه تزریق گاز آرگون ، کارن ماشین

دلیل استفاده از گاز آرگون در شیشه دوجداره 

گاز آرگون کاربردهای گوناگونی دارد از جمله در پر کردن حباب لامپ ، جوشکاری ، پزشکی و شیشه های دوجداره می توان اشاره کرد.

این گاز در هر دمایی بی رنگ ، بی بو ، غیرقابل اشتعال و غیر سمی است . در شرایط معمول واکنش شیمیایی انجام نمی دهد و هیچ ترکیب شیمیایی تاییدشده ای در دمای اتاق شکل نمی دهد به همین سبب ، اگر شیشه دوجداره بشکند ، نشت این گاز خطری برای افراد درون ساختمان نخواهد داشت. 

این گاز چگالی بیشتری نسبت به هوا دارد به همین دلیل محبوس شدن آن وسط شیشه های دوجداره بازدهی بیشتری برای عایق شدن آن دارد . همچنین دمای شیشه دوجداه را به دمای اتاق نزدیک تر می کند و مانع از جریان یافتن هوای همرفتی در اثر اختلاف دما می شود.

تهیه ی این گاز ، به علت فراوانی آن در طبیعت ،آسان و ارزان است و میتوان به صورت گسترده و صنعتی از آن استفاده کرد.همچنین گاز آرگون قابلیت استفاده در  هر شرایط آب و هوایی ، در شیشه ی دوجداره را دارد ، از یخ زدگی شیشه جلوگیری میکند و آلودگی محیط زیست را به همراه ندارد.وجود این گاز در شیشه دوجداره به بالا بردن کیفیت عایق شدن پنجره ها ، کمک می کند.

مشخصات و قیمت دستگاه تزریق گاز آرگون شیشه دوجداره

دستگاه تزریق گاز آرگون کارن ماشین از به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های مهندسی شده روز ایران می باشد. طراحان کارن ماشین با در نظر گرفتن ظرفیت تولید ، اقدام به طراحی و تولید 3 مدل دستگاه تزریق گاز آرگون کرده اند:

تزریق گاز، دستگاه تزریق گاز آرگون ، کارن ماشین
تزریق گاز، دستگاه تزریق گاز آرگون ، کارن ماشین

دستگاه تزریق گاز آرگون تک خروجی ، دستگاه تزریق گاز آرگون دو خروجی ، دستگاه تزریق گاز آرگون چهار خروجی

از ویژگی های بارز دستگاههای تزریق گاز آرگون کارن ماشین، برنامه ی محاسبه ی هوشمند تزریق گاز ، دارا بودن سنسور قطع اتوماتیک و کاربردی بودن برای کلیه ی روشهای دوجداره کردن از جمله اسپیسر حرارتی ، پلی سولفاید ، هاتملت و روش دستی می باشد.

برای اطلاع از قیمت به روز دستگاه تزریق گاز آرگون کارن ماشین ، همین الان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

تزریق گاز، دستگاه تزریق گاز آرگون ، کارن ماشین

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + 12 =

To top